XS3W-M421-402-PR

XS3W-M421-402-PR; Cable with connectors on both cable ends, M8 straight socket (female), M8 straight plug (male), 4-poles, PUR oil-resistant robot cable, IP67, 2 m

2024 Liste Fiyatı;

54,60

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Endüstriyel uygulamalarınız için aradığınız bağlantı çözümleri burada! M8 Konnektörler ve Kablo Setleri ile her türlü ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyoruz. Bu çok yönlü ürün serisi, tek uçlu ve uzatma konnektörleri ile istediğiniz uzunlukta kablo setleri oluşturmanızı sağlar. Ayrıca panele monte konnektörler ve Y bağlantı konnektörleri gibi farklı seçenekler sunar.

Hızlı bağlantılı modeller sayesinde bakım süreçlerinizi kolaylaştırabilir ve duruş süresini azaltabilirsiniz. Ayrıca, Ecolab sertifikasına sahip yıkamaya dayanıklı modellerimiz ile hijyen standartlarınızı koruyabilirsiniz. Yağa dayanıklı özel modellerimiz de yoğun çalışma ortamlarında güvenilirlik sağlar.

Robotik kablolarımız yüksek esneklik sunarken titreşime dayanıklı modellerimiz ise dayanıklılık sağlar. PVC, PUR ve PP gibi farklı kalitelerdeki kablolarımız ise çeşitli ihtiyaçları karşılamak için mevcuttur.

M8 Konnektörler ve Kablo Setleri ile güvenli, sağlam ve esnek bir bağlantı deneyimi yaşayın. Uzun ömürlü ve yüksek performanslı ürünlerimizle endüstriyel ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz