Endüstriyel kameraların yeni anlamı: Alan Tarama! Yüksek performanslı ve çeşitli özellikleriyle sizin için tasarlandı. GigE Vision, HD-SDI Çıkış Renkli Kamera, USB3 Kompakt CMOS Kameralar, Yüksek Hızlı CMOS Camera Link Kameralar, DVI Çıkış Renkli Kamera ve CoaXPress Kameralar gibi birçok seçenek sunuyoruz.

Alan Tarama ile yüksek çözünürlükte Full HD 1080p görüntüler elde edebilirsiniz. Yüksek hızlı CMOS sensörle uyumlu olan bu kameralar aynı zamanda Sony CMOS (Pregius) uyumlu seçenekler de sunmaktadır. 60 FPS hızında çalışma özelliği ve düşük ışık hassasiyeti ile mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ayrıca isteğe bağlı olarak uzak ünite kullanarak artı gösterge ve gölge maskelerinin görüntülenmesine olanak sağlayan bir yapıya sahiptir. Monokrom, renkli, kızılötesine yakın veya kısa dalga kızılötesi gibi farklı kamera tipleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Alan Tarama’nın avantajları arasında GigE Vision ile Ethernet üzerinden güç sağlanması ve HD-SDI Çıkış Renkli Kamera ile doğrudan monitöre bağlanabilme özelliği yer almaktadır. Aynı zamanda USB3 Kompakt CMOS Kameralar kompakt, sağlam ve kolay bağlanabilir yapısıyla kullanım kolaylığı sunar.

Yüksek Hızlı CMOS Camera Link Kameralar ise yüksek FPS ve performanslı CMOS sensörleriyle öne çıkar. Endüstriyel alanlarda uzun mesafeli görüntü aktarımı için uygundur.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz