D4N-R, güvenliğinizi sağlamak için tasarlanmış manuel sıfırlamalı emniyet limit switch’lerinin lider serisi. Birinci sınıf kalite ve performans sunan bu ürünler, kullanıcı dostu tasarımlarıyla kolay montaj ve bakım imkanı sağlar.

D4N-R serisi, tek, çift veya üç dahili kontak seçenekleriyle birlikte farklı kafa ve aktüatör tipleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına uyum sağlar. Doğrudan açılma mekanizması sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde çalışırken, çek sıfırla anahtarlar ise kullanıcıların işlerini daha da kolaylaştırır.

Bu emniyet limit switch’lerinin altın kaplama kontakları mikro yükler için uygun olduğu gibi, farklı metrik iletken tipleri de mevcuttur. M20 ve M12 konnektör tipleri gibi çeşitli iletken seçenekleri sayesinde kurulum süreci daha da pratik hale gelir.

D4N-R serisi, güvenlikte hiçbir ödün vermeden kullanıcılara en iyi performansı sunar. Siz de bu lider serinin avantajlarından yararlanarak işinizi güvence altına alın!

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz