K3MA-F, göz alıcı özellikleriyle dikkat çeken bir frekans/oran metredir. İki renkli LED’lerle (kırmızı ve yeşil) donatılmış olan bu ürün, yüksek görünürlükte LCD ekranıyla kullanıcılarına mükemmel bir deneyim sunar.

Kompakt tasarımıyla ön plana çıkan K3MA-F, 100-240VAC veya 24VAC/VDC besleme gerilimi seçenekleriyle esnek bir kullanım imkanı sağlar. Her iki versiyon da aynı kaliteli ekrana ve sadece 80 mm derinliğe sahiptir, böylece yer tasarrufu sağlar.

DIN-boyutu Y 48 x G 96mm olan K3MA-F, yüksek görünürlüğe sahip negatif geçirgen arkadan aydınlatmalı LCD ekran ile bilgileri net ve kolayca okunabilir hale getirir. 14,2mm yükseklikteki karakterler sayesinde verileri gözlemlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ayrıca, -19999’dan 99999’a kadar olan beş haneli ölçüm aralığıyla geniş bir veri yelpazesini kapsar. Ön panel IP66 derecesine sahip olduğundan suya ve toza karşı dayanıklılık sağlar.

K3MA-F ile işlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz. Yüksek performansı, kullanıcı dostu tasarımı ve dayanıklılığıyla bu ürün, ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir seçenektir.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz