Emniyetiniz bizim önceliğimizdir! F3S-TGR-N C, hall kodlu kontaksız switchlerle donatılmış koruma kapılarınızın durumunu izlemek için ideal bir çözümdür. Bu paslanmaz çelik gövdeli switchler, gıda endüstrisinin yüksek hijyen gerektiren ortamlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Hall teknolojisi sayesinde en fazla 20 switchi seri olarak bağlayabilir ve LED tanı koyma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tüm emniyet kontrolörleriyle uyumlu olarak çalışan bu switchler, paslanmaz çelik yüzeylere rahatlıkla monte edilebilir.

Kontaksız ve aşınmasız yapısı sayesinde partikül birikimine izin vermezken, mekanik toleransları dengeler ve güvenilir bir şekilde çalışır. Kablolu tipleri ise IP69K sertifikası sayesinde yüksek basınçlı temizlik ve CIP/SIP prosesleri için uygundur.

EN ISO13849-1’e göre PLe’ye kadar olan emniyet kategorileriyle uyumlu olan F3S-TGR-N C, güvenliğiniz için önemli bir adımdır. Size sağladığı güvenlik ve dayanıklılık ile işinizde tam kontrol sağlayacaktır.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz