K3MA-J, yüksek performanslı bir proses metredir ve işinizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. İki renkli LED’lerle (kırmızı ve yeşil) donatılmış olan bu ürün, görsel olarak etkileyici bir deneyim sunar. Yüksek görünürlükteki LCD ekranı sayesinde verileri net ve anlaşılır bir şekilde takip edebilirsiniz.

K3MA-J’nin esnek güç kaynağı seçenekleriyle (100-240VAC veya 24VAC/VDC), herhangi bir ortamda kullanımını sağlayabilirsiniz. Aynı kaliteli ekrana ve kompakt 80 mm derinliğe sahip olan her iki model de DIN-boyutu Y 48 x G 96mm ölçülerindedir.

Bu ürünün ön paneli IP66 derecesine sahiptir, bu da onu tozdan ve su sıçramalarından korur. Negatif geçirgen arkadan aydınlatmalı LCD ekranında 14,2mm yükseklikte karakterler bulunur, böylece verileri kolayca okuyabilirsiniz. Ayrıca, beş haneli (-19999 – 99999) ekran sayesinde geniş bir aralıkta değerleri takip edebilirsiniz.

K3MA-J ile işinizde daha fazla kontrol elde edeceksiniz. Güvenilirlik, kullanım kolaylığı ve yüksek görünürlük özellikleriyle bu ürün, ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir seçenektir.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz