KM1 Serisi, arka panel uygulamaları için mükemmel bir çözüm sunuyor. Çok devreli Akıllı Güç Monitörü ile güç tüketimini görselleştirmek artık çok daha kolay.
KM1 platformu, master-slave konseptini kullanarak elektrik parametrelerinin ve elektrik dışı parametrelerin eş zamanlı ölçümünü sağlar. En fazla dört slave üniteyi master üniteye bağlayarak kurulum süresini sürekli olarak azaltır.
Montaj boşluğu $ oranında azaltılmıştır, bu da geleneksel izleme ürünleriyle karşılaştırıldığında daha kompakt bir tasarım sunar. Ayrıca, bir platform en fazla 36 devreyi ölçebilir, böylece cihaz sayısını azaltır ve kablo tesisatını minimize eder.
Yüksek hızlı iç veriyolu haberleşmesi ve master ünitesinden gelen güç kaynağı gerilimi sayesinde kablo tesisatını daha da azaltır.
KM1 Serisi, tüm uygulamalara uyum sağlamak için özelleştirilebilir bir platform sunar. Entegre Enerji sınıflandırmasıyla özelleştirilebilir eşik değerleri ile enerji verimliliği sağlar.
Ayrıca, nominal değerin %5’inin altındaki akımlarda bile yüksek hassasiyetli ölçümler yapabilen bir cihazdır. Gerilim transformatörüne ihtiyaç duymaz ve elektriksel olmayan bilgileri toplamak için en fazla 7 puls girişi kabul eder.
Sıcaklık girişiyle donatılmış olan KM1 Serisi, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmıştır.

 

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz