Smartslice ile otomatikleşmiş bir I/O sistemi kullanarak işleri kolaylaştırın! Omron’un yenilikçi çözümü olan Smartslice, akıllı ve kompakt tasarımıyla dikkat çekiyor. CS1/CJ1 DeviceNet master üniteleriyle uyumlu olan bu sistem, ek bir yapılandırma aracına ihtiyaç duymadan kullanılabilir. Analog I/O ünitelerindeki bileşik fonksiyonlar sayesinde PLC programını minimize ederken, CX-Integrator yazılımı veya NS serisi Akıllı Aktif Parçalar aracılığıyla önceden bakım verilerine erişebilirsiniz.

Smartslice, pazardaki en kompakt üründür ve yalnızca 80mm yüksekliğe sahiptir. Kolay kurulum, yedekleme ve geri yükleme fonksiyonları sayesinde zaman kaybetmeden işinize odaklanabilirsiniz. Ayrılabilir terminal blokları, kablo sökme veya takma gerektirmeden çalışma sırasında değiş tokuş yapmanızı sağlar. Ek olarak, “bastırma” teknolojisi sayesinde tornavida gibi aletlere ihtiyaç duymadan 3 kablolu bağlantı sağlayabilirsiniz.

Smartslice ile işlerinizi hızlandırın ve daha etkili bir şekilde yönetin! Akıllı I/O sistemi ile güvenilir performans elde ederken zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın. Hemen Smartslice’i kullanmaya başlayın ve işlerinizi bir üst seviyeye taşıyın!

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz