V640 SEMI, çeşitli yarıiletken uygulamalarında (FOUPlar ve podlar) kullanılmak üzere tasarlanmış bir RFID sistemi sunuyor. Yarıiletken uygulamaları, kimyasal direnç ve tanıma sistemleri protokolü gibi belirli ürün özelliklerini gerektirir. OMRON V640, Texas Instruments’ın standartize cam transponderleriyle iletişim sağlayabilen ve SECS I/II protokolünü destekleyebilen tek üründür.

Bu ürün, ilgili SEMI standartlarına (SEMI E99, E4 ve E5) uyumludur. Ayrıca anten boyutları da SEMI E15.1’e uygundur. Cam çok sayfalı transponderlerde yazma/okuma özelliği (TI) sunarak en iyi performansı sağlar. Gürültü ölçüm fonksiyonu sayesinde en iyi anten performansını elde edebilirsiniz.

Ayrıca seri ağ bağlantısı (RS485) ile çok sayıda kontrolörün aynı anda çalışmasını sağlayan bir özellik de mevcuttur. V640 SEMI, yarıiletken uygulamalarında güvenilirlik ve verimlilik için ideal bir seçimdir.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Kalite Kontrol ve Denetim

V640-HS61-R 2M

265,10

V640-HS61-R 2M; CIDRW Head, Standard Communication Model

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Kalite Kontrol ve Denetim

V640-HS62-R

390,20

V640-HS62-R; CIDRW Head, Long Range Communication Model

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz