Üretim hattınızın kontrolü artık tamamen sizin elinizde! Kayıt Yazılımı ile 7/24 makine izleme çözümünü keşfedin. 1980’lerden beri güvenilir görsel denetim sistemleri üreten bir marka olarak, hatalı ürünleri tespit edip prosesinizden çıkmadan önce önlemek için en son teknolojiyi kullanıyoruz.

Fabrika Sürücü Kayıt Cihazı yazılım ve donanım paketimiz, üreticilere hata oluşmadan önce canlı video kaydetme imkanı sunuyor. Bu sayede proses mühendisleri hataları kaydedebilir, inceleyebilir ve düzeltebilir. Üstelik dar alanlara sığan 19 mm ultra kompakt uzak başlıklı kamera ile geniş ve dar alanları yakalayabileceğiniz gibi, yüksek çözünürlüklü 20,4 Mpix kamera ile makine durumundaki küçük değişiklikleri bile kaydedebilirsiniz.

Hızlı üretim hatlarınıza uyum sağlamak için ise saniyede 400 kareye kadar çekim yapabilen 0,4 Mpix kamerayla yüksek hızlı kayıt yapabilirsiniz. Artık hiçbir detay gözden kaçmayacak!

Kayıt Yazılımı ile üretiminizi optimize edin, verimliliği artırın ve kaliteyi kontrol altında tutun. Siz de sektördeki liderler arasına katılın ve hatasız üretim sürecinin avantajlarını yaşayın. Hemen şimdi kayıt yazılımımızla tanışın!

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz