NX Bağımsız Emniyet: Güçlü, Modüler ve Ölçeklenebilir

Güvenliğinizin en önemli unsurlarından biri olan NX Bağımsız Emniyet Kontrolörü, etkili bir şekilde çok çeşitli güvenlik uygulamalarına uyum sağlayabilen bir güvenlik kontrolörüdür. Modüler ve kolaylıkla devreye alınabilen yapısıyla güçlü performans sunar.

Bu özel ünite, genişletilebilir donanım seçenekleriyle kompakt bir yapıda en yüksek güvenlik seviyelerini sağlar. Tek bir Güvenlik CPU’su kullanarak 256 I/O noktasına kadar artırma imkanı sunar. Bu sayede güvenlik sistemi tasarımları kolaylaşır ve daha da güçlenir.

NX Bağımsız Emniyet Kontrolörü, EN ISO 13849-1’e göre PLe, IEC 61508’e göre SIL3 ve Kategori 4 gereksinimlerini karşılar. Ayrıca, IEC 61131-3 programlama standardına uyumlu Güvenlik Fonksiyon Blokları ile desteklenir. Sistem programlaması için Sysmac Studio yazılım aracını kullanabilirsiniz.

Ek olarak, EtherNet/IP bağlantı özelliği sayesinde entegrasyon süreci sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.

NX Bağımsız Emniyet Kontrolörü ile güvenliğinizi en üst seviyeye taşıyın ve tasarım sürecini kolaylaştırın.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz