D40Z, entegre izleme ve kendi kendine tanılama özelliklerine sahip kontaksız bir kapı switchi olarak güvenlik gerektiren çeşitli sektörlerdeki üretim tesislerinde sorunlara çözüm sunuyor. FPD, otomotiv parçaları, gıda, paketleme, çok eksenli robot gibi sektörlerde, D40Z sayesinde daha güvenli bir ortam yaratabilirsiniz.

D40Z, çok sayıda risk seviyesini destekleyerek farklı uygulamalar için üretim tesislerinde daha güvenli bir çalışma ortamı sağlar. Dahili yedekli devreler ile karşılıklı kontrol ve harici kablolama hatalarının algılanması gibi özellikleri ile güvenilirlik sağlar.

Güvenilir elektromanyetik endüksiyon sistemi sayesinde kapının yavaş kapanması durumunda bile dengeli algılama yapabilen D40Z, kolay görülebilen 2 renkli göstergeleri ile switch durumunu anında belirtir. Kırmızı/sarı LED göstergeler sayesinde bir bakışta kolayca bilgi edinebilirsiniz.

D40Z’nin her iki tarafa monte edilebilme özelliği ise tüm kapı türlerine kolayca montaj yapabilmenizi sağlar. Ayrıca küçük aktüatörü sayesinde alan tasarrufu da sağlar.

EN uyumluluğuna sahip olan D40Z, üretim tesislerinde güvenlik ve verimlilik için ideal bir seçenektir.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz