K8DS-PZ, güvenlik ve koruma için tasarlanmış ince üç fazlı gerilim, asimetri ve faz sıralaması faz kaybı koruma ünitesidir. Bu tek ünite, düşük gerilimlerden aşırı gerilimlere, gerilim asimetrisinden faz sıralamasına ve faz kaybına kadar birçok izleme özelliği sunar. Üstelik dünya çapında kullanılabilen güç özellikleriyle de desteklenmektedir.

Ön döner anahtarlar sayesinde kolay ve hassas bir şekilde yapılandırılabilir. Ayrıca otomatik sıfırlama yöntemi ile kullanımı da oldukça pratiktir. LED göstergeleri üzerinde ise güç (yeşil), röle çıkışı (sarı) ve alarm çıkışı (kırmızı) bilgileri bulunmaktadır.

K8DS-PZ, sağlam çalışma sıcaklığı aralığı olan -20 ila 60 derece ile her türlü ortamda güvenilir performans sergiler. Gücünüzü korumak ve elektriksel sorunlardan uzak durmak için K8DS-PZ’yi tercih edebilirsiniz.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

3 Fazlı Motor Koruma Röleleri

K8DS-PZ2

49,46

K8DS-PZ2; İzleme rölesi 17.5mm genişlik, 3 faz, aşırı ve düşük gerilim, ayarlanabilir gerilim asimetrisi, faz sırası hatası ve faz kaybı, 3 faz 3 kablo, 380 - 480 VAC, 1 SPDT

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz