Yüksek performansı ve tam bağlanabilirliği ile CX-Compolet/SYSMAC Gateway, Windows çalıştıran kişisel bilgisayarlar için mükemmel bir iletişim ara yazılımıdır. FinsGateway işlevlerinin yanı sıra CIP iletişimini ve etiket veri bağlantılarını (EtherNet/IP) destekleyerek, geniş bir iletişim yelpazesine olanak sağlar.

CX-Compolet paketi içinde sunulan Communications Middleware, tek başına temin edilebileceği gibi CX-Compolet paketinin içinde de bulunur. Bu sayede Omron kontrolörleriyle bilgisayar arasındaki iletişimi kolaylaştırır ve program oluşturma sürecini büyük ölçüde basitleştirir. .NET kontrol nesneleri ve ActiveX kontrol nesneleri gibi yazılım bileşenleriyle Visual Basic ve C programlama dilleriyle uyumlu çalışır.

CX-Compolet ayrıca Ethernet/IP Tag isimlerini kullanarak CJ2 ve NJ/NX kontrolör aileleriyle yapılan iletişimi destekler. Veri tipleri arasında yapılar ve diziler gibi çeşitli veri tiplerine de sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz. Tüm bu özelliklerle CX-Compolet/SYSMAC Gateway, güvenilir bir şekilde yüksek performanslı iletişim sağlamak için ideal bir çözümdür.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz