S8BA Entegre pil tipi ile endüstriyel sistemlerinizde güvenilirlik ve kesintisiz çalışma sağlayın.

DIN raylı kompakt DC-DC UPS, anlık gerilim düşmesi veya güç kesintisi durumunda 24 VDC güç kaynağına belirli bir süre yedekleme sağlar. Bu sayede sistem güvenilirliği ciddi anlamda iyileştirilir.

Lityum iyon piller sayesinde kompakt tasarım, hafif gövde ve uzun pil ömrü elde edersiniz. Hem yerden tasarruf eder hem de daha uzun süreler boyunca yedekleme yapabilirsiniz.

Güç girişi ve çıkışı için bastırmalı klemens kullanımı kolaylaştırır ve hızlı bağlantı sağlar.

USB, RS-232C ve G/Ç portları sayesinde endüstriyel amaçlı bilgisayarlar (IPC) veya kontrolörler ile sorunsuz bir şekilde entegre olabilirsiniz. Bu özellikler sayesinde sisteminizin kontrollü bir şekilde kapanması da mümkün olur.

480 W için iki farklı pil tipini seçebilme imkanı, ideal yedekleme süresini sunar. Ayrıca 960 W yüksek güç değeriyle geniş bir ürün serisi sunulması, tüm endüstriyel kontrolör tipleri için uzun süreli yedekleme olanağı sağlar. Sistemlerinizin güç ihtiyaçlarına tam olarak uyum sağlar.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz