U1000, güçlü bir rejeneratif matriks invertörüdür. Bu ürün, 200 V ve 400 V sınıfında çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır ve trifaze sistemler için geniş bir akım aralığı sunar. Enerji tasarruflu 4Q çalışması sayesinde verimliliği artırırken, otomatik motor veri ayarı ile kullanımı kolaylaştırır.

U1000, yüksek verimli AC’den AC’ye doğrudan dönüşüm sağlar ve basit montajı ile minimum bakım gerektirir. SIL3 STO işlevi sayesinde güvenlik standartlarını karşılar ve EMC filtresi ile düşük harmonik giriş akımı sağlar (THDi< %5). Ayrıca rejeneratif konvertör ve frekans invertörü özelliklerini tek bir üründe birleştirir.

Haberleşme seçenekleri olarak EtherCAT, EtherNet/IP, PROFINET, DeviceNet, PROFIBUS-DP, Modbus TCP/IP, CANopen, MECHATROLINK-II ve POWERLINK gibi farklı protokoller desteklenmektedir.

U1000 ayrıca CE, UL, cUL ve TÜV onaylarına sahiptir. Bu ürünle enerji verimliliğinizi artırabilir ve operasyonel maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz