K8DT-PH, faz sırası ve faz kaybı rölesi olarak çalışan bir cihazdır. Bu ürün, motorlar ve diğer ekipmanlarınızı şebeke sistemindeki kararsız gerilimlerden korur. Üç fazlı sistemlerde faz sırasını ve faz kaybını tespit ederek motorların ve diğer ekipmanların güvenliğini sağlar.

Bu ürün, motor çalışırken faz kaybını tespit edebilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda dünya çapındaki tüm uygulamalar için 200-480 V gerilim aralığında tek bir röle ile kullanılabilir.

K8DT-PH’nin 17,5 mm genişliği sayesinde pano içindeki alan ihtiyacını azaltırken, kablolama işlerini de kolaylaştıran Push-in Plus teknolojisi bulunmaktadır. Ayrıca çift taraflı kablo yerleştirme imkanı ile çapraz kablolama yapabilirsiniz.

Bu ürün, inverter gürültüsüne karşı daha fazla dayanıklılık sağlar ve UL onaylı olması sayesinde Kuzey Amerika’ya kolay sevkiyat yapabilirsiniz. Ayrıca transistör çıkışlı modelleriyle üstün kontak güvenilirliği sunar.

K8DT-PH, kullanıcılarına RoHS uyumluluğuyla değişmeyen bir kalite sunar. Bu ürün, faz sırası ve faz kaybı koruması için güvenilir bir çözüm sunmak üzere tasarlanmıştır.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Anahtarlama Komponentleri

K8DT-PH1CN

36,43

K8DT-PH1CN; İzleme rölesi 17.5mm genişlik, 3 faz, faz sırası hatası ve faz kaybı, 3 faz 3 kablo, 200-480 VAC, 1 SPDT, Push-in Plus terminal

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Anahtarlama Komponentleri

K8DT-PH1TN

36,43

K8DT-PH1TN; İzleme rölesi 17.5mm genişlik, 3 faz, faz sırası hatası ve faz kaybı, 3 faz 3 kablo, 200-480 VAC, 1 transistör, Push-in Plus terminal

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz