Güvenlik konusunda bir devrim yaratmak için buradayız! NX Güvenlik Uzak I/O, makine otomasyonuna entegre edilen bir güvenlik çözümüdür. Sysmac otomasyon platformuyla tek bağlantı ve tek yazılım konseptini birleştirerek size en güvenli ve sorunsuz deneyimi sunar.

EtherCAT Üzerinden Güvenli (FSoE) protokolü kullanarak sağlanan tek bağlantı özelliği sayesinde güvenlik sistemini kolaylıkla entegre edebilirsiniz. Ayrıca, konfigürasyon, programlama ve bakım için Sysmac Studio kullanarak tek bir yazılımda tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

NX güvenlik sistemi, güvenlik kontrol cihazı ve güvenlik I/O ünitelerinden oluşur. Bu ürünler, standart NX I/O ile kombinasyon halinde kullanılabilir ve ağ boyunca serbestçe dağıtılabilir. Güvenlik kontrol cihazı EN ISO 13849-1’e göre Kategori 4, PLe; IEC 61508’e göre de SIL3 gereksinimlerini karşılar.

Üstelik her bir üniteye en fazla 8 güvenlik giriş noktası ekleyebilirsiniz. IEC 61131-3 standardına uyumlu olan Güvenlik Fonksiyon Blokları ile programlamayı kolaylaştırırken PLCopen Fonksiyon Blokları da güvenlik için çözümler sunar.

Güvenlikte sınırları zorlamak ve entegrasyonda kolaylık sağlamak için NX Güvenlik Uzak I/O ve Sysmac Studio ile tanışın!

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz