K6CM-VBM, elektrikli motorlarda titreşimleri analiz ederek tüm motor tahrik hattının durumunu izlemek için geliştirilmiş bir kontrol cihazıdır. Bu sayede, ciddi sorunların ortaya çıkmasını engelleyerek bakım önerileri sunar ve beklenmedik müdahalelerin ve maliyetli duruş sürelerinin önüne geçer.

Bu teknoloji sayesinde aşağıdaki avantajları elde edersiniz:

– Zaman ve sıklık alanında yapılan analizlerle rulman hasarlarını tespit etme konusunda son derece etkilidir.

– Kullanıcı dostu yazılım arayüzü sayesinde parametre ayarları birkaç dakika içinde yapılabilir, bu da hem yeni hem de eski makinelerde kolay kurulum sağlar.

– Yük dengesizlikleri, yanlış hizalanmış kayışlar, rotor ve statör sorunları gibi anormallikleri tespit edebilme özelliğine sahiptir.

K6CM-VBM cihazı bağımsız olarak kullanılabileceği gibi daha geniş bir çözüme entegre edilerek aşağıdaki fonksiyonları da sunabilir:

– Uyarı/alarm durumunda bildirimler gönderme özelliği

– Uzaktan izleme imkanı

– Özel uygulamalar ve MQTT sunucusu ile interaktif çalışma

K6CM-VBM ile motor durumu izleme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir, motorunuzun performansını en üst düzeye çıkarabilir ve beklenmedik arızaların önüne geçebilirsiniz.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz