Yüksek performanslı S8VK-WA, OMRON’un enerji tasarrufu ve kontrol kabinlerinde optimize edilmiş kaynaklar için sunduğu yenilikçi bir güç kaynağıdır. Özel verimlilik artırma teknolojileri sayesinde ` daha düşük güç tüketimi sağlar ve önceki ürünlere göre P daha düşük bir konfigürasyona sahiptir. Bu da sera gazı emisyonlarını azaltarak OMRON’un sürdürülebilirlik hedeflerine katkıda bulunur.

S8VK-WA, 24 VDC ve 48 VDC çıkış gerilimleriyle kullanıcıya esneklik sunar. Kompakt tasarımı sayesinde yan yana montaj imkanı sağlar ve yerden tasarruf eder. Ayrıca 0’ye kadar güç yükseltme özelliğiyle de ihtiyaç duyulan anlarda ekstra güç sağlayabilir.

Bu güç kaynağı ayrıca zorlu çalışma koşullarına dayanıklılık gösterir. -40°C ila 70°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığıyla her türlü ortamda kullanılabilir. PCB kart kaplaması sayesinde ortama karşı daha yüksek dayanım sağlar ve 5G titreşim dayanımıyla da stabil çalışmayı garanti eder.

S8VK-WA’nın LED’ler ve dijital çıkışları, kolay tanılama ve izleme imkanı sunar. Bu özellikler sayesinde kullanıcılar, güç kaynağının durumunu hızlı bir şekilde kontrol edebilir ve sorunları tespit edebilir.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Güç Kaynakları

S8VK-WA20224-SPI

1.025,00

S8VK-WA20224-SPI; Single-phase power supply, 2000 W, 24 VDC, 85 A, DIN rail mounting

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Güç Kaynakları

S8VK-WA20248-SPI

1.025,00

S8VK-WA20248-SPI; Single-phase power supply, 2000 W, 48 VDC, 45 A, DIN rail mounting

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz