L1000A invertörüyle yüksek performanslı vektör kontrolü deneyimleyin! Asansör uygulamalarında IM ve PM motorları kontrol etmek için gelişmiş fonksiyonlar sunan L1000A, hızlı ve kolay montajıyla tüm asansörlerinizi yönetebileceğiniz bir çözüm sunar.

Yüksek başlangıç torkuyla ( 0/ 0,3 Hz OLV, 0/ O Hz CLV), IM ve PM motorlar için gelişmiş otomatik ayarlama özelliğiyle sizlere mükemmel bir performans sunar. Ayrıca, asansör dilini destekleyerek (Hz, m/s, rpm, kat hızı…) kullanım kolaylığı sağlar.

Kurtarma operasyonu fonksiyonu sayesinde herhangi bir aksaklık durumunda güvenliği ve kontrolü elden bırakmaz. Sınır aşımı ve anti-vibrasyon kontrolü ile daha güvenli bir kullanım imkanı sunar.

Fieldbus haberleşme protokolü olan CANopen ile uyumlu olan L1000A, yerleşik güvenlik özellikleriyle de dikkat çeker. EN954-1 güvenlik kat. 3, durdurma kat. 0, ISO EN13849-1 PLd, IEC 61508 SIL 2 ve EN81-1 standartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır.

L1000A invertörüyle asansörlerinizde yüksek performans ve güvenlik standartlarına ulaşmanın keyfini çıkarın!

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz