Güçlü ve verimli bir enerji kaynağı arıyorsanız, SX Serisi Inverter tam size göre! 0,75 kW’tan 1.400 kW’a kadar geniş bir güç aralığı sunarak, gücün ve akışın mükemmel uyumunu sağlar. Yüksek işlevselliği ile öne çıkan bu inverter, gerçek zamanlı saate sahip yeni operatörü ile kolay kullanım imkanı sunar.

Bluetooth özellikli isteğe bağlı kontrol panosu sayesinde kablosuz olarak kontrol edebilirsiniz. Ayrıca PM motor kontrolü ile enerji verimliliğini maksimum seviyeye çıkartır. Kompakt tasarımıyla hem IP20 hem de IP54 koruma sınıfına uygundur.

SX Serisi Inverter, dahili filtre ve 220 kW üzeri modellerde dahili sigortalarla C3 Sınıfı standartlarına uygundur. Emniyet açısından EN62061 standartlarına göre STO SIL2 sertifikasına sahiptir. Yük eğrisi kontrolü, lojik programlama özelliği ve çoklu pompa kontrolü gibi özel uygulama fonksiyonları ile farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilir.

Ayrıca donanım özelleştirme seçenekleriyle (Ana anahtar, Sıvı soğutma, 12 palslı düzeltici vb.) ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Fieldbus haberleşme özelliği ile de EtherCAT, PROFINET, Modbus, DeviceNet, PROFIBUS ve Modbus TCP gibi farklı protokollerle iletişim kurabilirsiniz. SX Serisi Inverter, güç konusunda işlevsellik arayan herkes için ideal bir seçimdir.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz