LVS-9585 El Tipi DPM Barkod Doğrulayıcı ile tanışın! Bu üstün özelliklere sahip el tipi barkod doğrulayıcı, gelişmiş aydınlatma seçenekleri ve güçlü yazılım işlevleri sunarak size mükemmel bir deneyim yaşatır.

Yeni otomatik bulma özelliği sayesinde, LVS-9585 kullanıcılarına DPM sembolünü otomatik olarak tespit etme ve en uygun aydınlatma seçeneğini belirleme imkanı sağlar. Bu sayede, DPM işareti ve malzeme katmanıyla en iyi sonucu elde edebilirsiniz. Ayrıca, LVS-9585 basılı etiketleri de test ederek geniş bir uygulama standartlarını karşılar ve kapsamlı kalite analizi ve raporlama özellikleri sunar.

Tek bir modelle geniş bir doğrudan parça işaretleri yelpazesini doğrulamakla kalmaz, aynı zamanda 1B ve 2B baskılı barkodları da kolaylıkla doğrular. Yazılım entegre kırmızı veya beyaz kubbe ve 30° açılı aydınlatma seçenekleri arasından en iyi performansı otomatik olarak seçer.

LVS-9585 ayrıca basılı barkodları da ISO/IEC, ANSI, GS1 ve UDI baskı kalitesi standartlarına göre doğrular. Bu sayede güvenilir ve doğru sonuçlar elde ederek işinizde hassas barkod kontrolü sağlayabilirsiniz.

LVS-9585 El Tipi DPM Barkod Doğrulayıcı ile hızlı, doğru ve güvenilir barkod doğrulama deneyimi yaşayın. Artık barkodların kontrolü sizin elinizde!

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Barkod Doğrulama Cihazları

9585-DPM

11.820,00

9585-DPM; LVS-9585 Handheld, 1D, 2D & DPM Dome and 30 degree lighting

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Barkod Doğrulama Cihazları

9585-DPM-HD

9.735,00

9585-DPM-HD; LVS-9585 Handheld, 1D, 2D & DPM Barcode Verification, high density

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz