SRT2-C ile tanışın, sahada dayanıklı I/O üniteleri! Omron’un eşsiz CompoBus/S ağı ile makine otomasyonunun en etkili I/O veri yoluna sahip olun. Bu muhteşem cihaz, serbest topoloji ve uzun mesafe moduyla 500 m’ye kadar veri yolunu destekleyerek uzaktaki I/O sistemlerini kolayca kontrol etmenizi sağlar. Yüksek hız modunda ise (100 m maksimum), garanti edilen milisaniyenin altındaki döngü süresi sayesinde verimli makine kontrolüne olanak tanır.

SRT2-C’nin IP67 koruması sayesinde toza ve suya karşı dayanıklı olduğunu bilmek sizi rahatlatacak. 256 I/O noktası için sadece 1 ms’nin altında hızlı döngü süresiyle çalışırken, kurulumu da son derece kolaydır çünkü ek bir yazılım gerektirmez.

4 veya 8 noktalı dijital I/O seçenekleriyle SRT2-C, kolay kablolama için M12 konnektörlerle donatılmıştır. Makineniz boyunca dağıtılan IP67 uyumlu slave modülleri ile muhafaza gereksinimini en aza indirir, böylece daha düzenli ve etkili bir sistem elde edersiniz.

SRT2-C ile endüstriyel otomasyonda yeni bir çağa adım atmaya hazır olun!

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz