M16 serisi indikatörler, 16 mm’lik boyutuyla dikkatinizi çekecek! Hem dikdörtgen, kare hem de yuvarlak şekilli modelleriyle farklı tasarımlar sunuyoruz. Modüler yapısı sayesinde kurulumu kolay ve hızlıdır. Geniş anahtarlama kapasitesi ve çeşitli yük seçenekleriyle birlikte kontrol ve sinyal üniteleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

M16 serisi indikatörler, civata ile monte edilebilme özelliğiyle pratik kullanım sağlar. Dikdörtgen, kare ve yuvarlak şekilli modelleri mevcuttur. LED, akkor ve neon lamba seçenekleriyle farklı görsel tercihlerinize uygun çözümler sunar.

Hızlı anahtarlama üniteleri sayesinde hızlı tepki süresine sahiptir. Kısa civata derinliği ile montaj işlemleri daha da kolaylaşır. IP65 derecesine sahip olan M16 serisi, yüksek güvenilirlik sunarak dayanıklılığı garanti eder.

UL ve CSA onaylı olup EN60947-5-1 standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Şimdi M16 serisi indikatörleri keşfedin ve işinizi daha verimli hale getirin!

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz