Artık güvenlik kapıları veya makineleriniz için en üst düzeyde koruma sağlamak çok daha kolay! Bağımsız kontaksız kapı switch’i F3S-TGR-S A/-S D ile endişelerinizi geride bırakın. Omron’un kanıtlanmış kontaksız teknolojisi sayesinde mekanik toleransları ve vibrasyonları korurken, güvenliğinizi de garanti altına alırsınız.

Tek veya çift aktüatörlü modellerimizle ihtiyacınıza özel çözümler sunuyoruz. Hall teknolojisi tabanlı olarak tasarlanan switch’lerimiz, en fazla 20 seri bağlantı desteğiyle kullanım kolaylığı sağlar. LED göstergesi sayesinde hızlı tanılama yapabilirsiniz.

Paslanmaz çelik uyumluluğuyla dikkat çeken bu ürünümüz, aşınma ve partikül oluşumunu ortadan kaldırarak size uzun ömürlü bir kullanım sunar. Mekanik toleransların dengelenmesiyle de sürekli ve güvenilir bir performans elde edersiniz.

Üstelik IP69K sertifikalı kablolama tiplerimiz, yüksek basınçla temizleme ve CIP ile SIP prosesleri için uygundur. EN ISO 13849-1 standartlarına uygun olarak PLe seviyesine kadar olan emniyet kategorilerini destekler.

Gelin, bağımsız kontaksız switch’lerimizle güvenliği ve verimliliği bir arada yaşayın. Siz de kaliteli ürünlerimizin farkına varın!

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz