E2EC ailesiyle, uzaktan amplifikatörle zorlu montaj koşullarında bile güvenilir algılama yapabilirsiniz. Bu mini endüktif sensör, montaj alanının önemli olduğu durumlarda en küçük sensör başlıklarını sunarak sizlere üstün performans sağlar. Algılama başlıklarının küçük boyutları, algılamayı amplifikatörden ayrı tutarak elde edilmiştir. Standart modellerin aksine, E2EC ailesi sayesinde kurulum kolaylaşır çünkü amplifikatör kabloya entegre olarak tasarlanmıştır.

Bu sensörler en küçük alanlarda bile kullanım imkanı sunar. 3 mm çapındaki algılama başlığı sayesinde dar alanlarda bile algılama yapabilirsiniz. Ayrıca, ultra kısa M12 boyutlu gövdesiyle sınırlı yerlerde kullanım için idealdir. Tamamen metal gövdeli olan bu model ise zorlu ortamlarda en yüksek dayanıklılığı sağlar.

E2EC ailesiyle güvenilir ve kolay kurulum sağlayarak zorlu montaj koşullarında bile sorunsuz çalışma imkanına sahip olacaksınız.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz