K6PM-TH, termografi tabanlı durum izleme özelliğiyle tesislerinizi ve ekipmanlarınızı güvende tutmanızı sağlar.

Bu üstün teknoloji, 31 adede kadar bağlı kızılötesi kamera ile yüzey sıcaklığını sürekli olarak ölçer ve izler. Bu sayede kötü bağlantılar, gevşek kablolama veya havalandırma eksikliği gibi sorunlardan kaynaklanabilecek aşırı ısınma riskini önler. Ayrıca, sıcak hava kanalları gibi belirli bir eşiği aşmaması gereken yüzeylerin sıcaklığını da izlemek için idealdir.

Kontrolörde çalışan özel algoritma sayesinde, cihaz sıcaklık trendini izleyebilir ve öngörebilir. Ayarlanan eşiğin üzerindeki bir alanın sıcaklığı veya yakın gelecekte kritik bir değere ulaşması beklenen bir sıcaklık durumunda alarm verebilir. Ayrıca ortam ile ölçülen nesne arasındaki diferansiyel sıcaklık trendini değerlendirerek yalnızca kritik koşullar oluştuğunda alarm verir.

Her alan için otomatik olarak taban noktasına göre sıcaklık eşiğini ayarlayabilen bu cihaz, izlenen alanı 16 çeyrek daireye böler ve her bir bölge için en uygun sıcaklık eşiğini belirler.

K6PM-TH, kullanıcı dostu arayüzü ve güçlü özellikleriyle tesislerinizin güvenliğini sağlamak için ideal bir seçimdir.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz