Gelişmiş teknolojiyle güvenlik kapılarınızı kontrol etmek için artık bir anahtarınız var: F3S-TGR-N M/-N U RFID kontaksız kapı switch’i! İster geleneksel anahtarlama yöntemini tercih edin, ister benzersiz kodlamayı kullanın, bu switch ile en yüksek koruma seviyesine sahip olacaksınız.

RFID ve hall teknolojisinin birleşimi sayesinde, aşınma, partikül veya yanlışlıkla tetiklenme gibi sorunlarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Bu switch ile güvenliğiniz garanti altına alınmıştır.

20 adede kadar seri bağlantı imkanı sunan F3S-TGR-N M/-N U, OMRON emniyet kontrolörleriyle uyumlu şekilde çalışır. LED kolay tanı koyma özelliği sayesinde kurulumu ve kullanımı son derece pratiktir.

CIP/SIP prosesleri ve yüksek basınçlı temizleme gerektiren ortamlar için IP69K sertifikasına sahip olan bu switch, dayanıklılığıyla da öne çıkıyor. EN ISO 13849-1 standartlarına göre PLe’ye kadar olan emniyet kategorileriyle uyumludur.

Güvenliğinizden taviz vermeden işlerinizi daha akıllıca yönetmek için F3S-TGR-N M/-N U RFID kontaksız kapı switch’i tercih edin. Profesyonel ve güvenilir çözümlerle daha da ileriye gidebilirsiniz.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz