SRT2 ile makine otomasyonunu bir üst seviyeye taşıyın! Omron’un CompoBus/S ağıyla güçlendirilen bu benzersiz I/O veri yolunu kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde kontrol edin. Uzak I/O sistemi olarak kullanabileceğiniz serbest topolojiye sahip ve 500 m’ye kadar uzun mesafe modunda veri iletebilir. Yüksek hız modunda ise (100 m maksimum), milisaniyenin altında döngü süresi garanti edilerek verimli makine kontrolü sağlar.

Kompakt boyutlu IP20 muhafazasıyla SRT2, en küçük alana bile sığacak şekilde tasarlanmıştır. Hızlı döngü süresiyle (256 I/O noktası için 1 ms’den daha az), işlemlerinizi anında gerçekleştirir. Kurulumu son derece kolaydır ve yazılım gerektirmez, böylece zaman kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dijital I/O seçenekleri arasında 4, 8 ve 16-nokta modelleri bulunurken, transistör, MOSFET ve röle modelleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca analog I/O ve özelleştirilebilir modül seçenekleri de mevcuttur.

SRT2 ile makine kontrol sisteminizi güvenle optimize edin ve Omron kalitesinin sağladığı avantajlardan yararlanın. Hemen şimdi SRT2’yi deneyin ve verimliliğinizi artırın!

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz