Gelişmiş güvenlik gereksinimlerinizi karşılamak için G9SR ailesiyle tanışın! Bu kompakt emniyet röle ünitesi ailesi, bağımsız veya giriş ve çıkış uzantılarıyla birlikte esnek bir sistem olarak çalışır. Tüm modüller, kolaylıkla kurulabilen DIP anahtarlarına sahiptir ve ön taraftaki LED göstergeleri sayesinde net tanılama fonksiyonları sunar.

Üç farklı modül seçeneğiyle, tüm emniyet röle uygulamalarınız için ideal bir çözüm sunuyoruz. Katı hal çıkışları sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlarken, yüksek akım emniyet rölesi çıkışları da güvenilir performans sunar.

Ayrıntılı LED göstergeleri sayesinde kolay tanılama yapabilirsiniz. Ayrıca PLe’ye kadar emniyetli açma ve kapatma gecikmesi fonksiyonu ile EN ISO 13949-1’e uygun PLe sertifikasyonu ve EN 61508’e uygun SIL 3 seviyesine kadar güvenlik standartlarını karşılar.

G9SR ailesi, kompakt tasarımıyla yer tasarrufu sağlar ve kullanıcı dostu özellikleriyle zaman kazandırır. Güvenliğiniz için en iyi seçenek olan G9SR ailesini keşfedin!

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz