NE1A-SCPU, güvenlik ağı kontrol cihazı ile emniyet uygulamalarınızı kolaylaştırır. Bu cihaz sayesinde yerel ve DeviceNet tabanlı giriş ve çıkışları izleyebilir, kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, 16 adede kadar DeviceNet emniyet slave’ini yönetebilir ve standart bir DeviceNet sistemiyle sorunsuz bir şekilde entegre edebilirsiniz.

Vidasız terminal soketler sayesinde kolay montaj imkanı sunan NE1A-SCPU, öntanımlı ve onaylanmış fonksiyon bloklarıyla da programlama işlemlerini basitleştirir. LED ekran ve durum LED’leriyle gelişmiş sistem kontrolü sağlar, aynı zamanda DeviceNet üzerindeki sistem statüsünü takip etme imkanı sunarak sorun giderme ve öngörücü bakım süreçlerinizi kolaylaştırır.

NE1A-SCPU, DeviceNet emniyet cihazlarını kolayca entegre ederek ölçeklenebilirlik avantajı sağlar. Siz de bu güvenlik ağı kontrol cihazını tercih ederek emniyet uygulamalarınızda daha fazla kontrol, kolaylık ve güvenlik elde edebilirsiniz.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz