Sysmac Studio ile verimliliğinizi artırın! Bu 1. Endüstri IDE’si, tek bir platformda Lojik, Hareket, Robotlar, HMI, Görsel Denetim, Algılama, Emniyet ve 3D Simülasyonu bir araya getirerek size tam kontrol sağlar.

NJ/NX Serisi kontrolörlerden NA Serisi HMI’ye, NX Serisi I/O ve emniyet ünitelerinden G5 Serisi servo motorlara kadar geniş bir ürün yelpazesini destekler. MX2 Serisi ve RX serisi frekans inverterleriyle enerji verimliliğinizi artırabilirsiniz. FH ve FQM görüntü sistemleri ve sensörleri sayesinde daha hassas denetim sağlayabilirsiniz.

GX ağ komponentleriyle entegrasyon kolaylığı sunar. E3 N-Akıllı sensörlerle akıllı algılama yapabilirsiniz. ZW serisi ölçüm sensörleriyle doğru ölçüm sonuçları elde edebilirsiniz.

Hareket, lojik sıralama, emniyet, sürücüler, görsel denetim ve HMI için tek yazılım kullanarak iş akışınızı optimize edebilirsiniz. Ayrıca açık IEC 61131-3 standardına tam uyumluluk sağlar.

Kapsamlı talimat setiyle Ladder, Yapılandırılmış metin ve Satır İçi ST programlamayı destekler. Karmaşık hareket profillerini kolayca programlamak için CAM editörü sunar. Ayrıca, 3D ortamda sıralama ve hareket için tek bir simülasyon aracıyla işlerinizi daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişmiş güvenlik fonksiyonu sayesinde 32 basamaklı güvenlik parolasıyla sistemlerinizi koruyabilirsiniz.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz