Yenilikçi K7TM-A2 Isıtıcı Direnci İzleme Cihazı, otomotiv, gıda ve emtia sektörlerinde kullanılan ısıtıcıların performansını en üst düzeye çıkarmak için tasarlandı. Bu akıllı cihaz, maliyetli üretim kayıplarını ve duruş sürelerini önlemek için kesintisiz bir kestirimci bakım desteği sunuyor.

K7TM-A2’nin en dikkat çekici özelliklerinden biri, çalışma sırasında ısıtma direncinin otomatik olarak ölçülmesidir. Bu sayede, ısıtıcının eskime eğilimi analizi gerçek zamanlı olarak yapılır ve erken aşamada bakım veya değiştirme ihtiyacının belirlenmesine olanak sağlar.

Saha ziyaretleri gerektirmeden hem sahada hem de uzaktan durum takibi yapabilme yeteneğiyle K7TM-A2, işletmenizin verimliliğini artırır. Ayrıca mevcut cihazlar ve sistemlerle uyumlu olması sayesinde kolaylıkla kurulum yapılabilir.

K7TM-A2 aynı zamanda her izleme ünitesi başına 2 adet ısıtıcıyı destekleyebilir ve AC ısıtıcı akımını 600 A’ya kadar ölçebilir. Belirlenen eşik değerine ulaşıldığında kullanıcıyı uyararak bakım veya değiştirme süresini belirleme imkanı sunar.

K7TM-A2, güvenilirlik, kullanım kolaylığı ve kesintisiz performansıyla işletmenizin ısıtıcılarının verimliliğini artırmanıza yardımcı olur. Bu cihaz sayesinde üretim süreçlerinizde daha fazla kontrol sağlayabilir ve maliyetli duruş sürelerini en aza indirebilir

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz