K7GE-MG, yalıtım izleme konusunda devrim niteliğinde bir cihazdır. Otomatik ölçüm özelliği sayesinde yalıtım dayanımını anında ve hassas bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu da periyodik manuel ölçüm ihtiyacını ortadan kaldırır ve zaman kazandırır.

AC/DC motorlar, Servo ve Elektrikli Isıtıcılar ile uyumlu olan K7GE-MG, PLC veya ilgili yazılımlarla entegre olarak veri toplar ve alarm oluşturur. Tek bir kontrolör ile 8 adede kadar cihaz kullanabilirsiniz. Benzersiz teknolojisi sayesinde güvenli yalıtım gerçekleştirir ve MegaOhmmetre ile düzenli olarak ek bir kontrol yapmanızı sağlar, böylece K7GE’nin bağlantısını kesmenize gerek kalmaz.

Motor veya servo kapalı olduğunda otomatik olarak yalıtım ölçümü yapabilen bu cihaz, düşük gerilim ölçümü yaparken makine ekipmanına aşırı yük bindirmez. Kurulumu kolaydır ve mevcut ekipmanlara hızlıca takılabilir.

K7GE-MG, güvenilirlik, kullanım kolaylığı ve etkinlik açısından mükemmel bir seçimdir. Yalıtım izleme ihtiyaçlarınız için ideal çözümdür.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz