D41D, yüksek kodlu temassız kapı switch’i ile güvenliğinizi ve üretim tesisinizin sorunsuz işleyişini sağlar. Bu akıllı cihaz, kilit ekipmanının devre dışı bırakılmasını önler ve insan hatası riskini en aza indirir. En iyi koruma için tasarlanmış olan D41D, yüksek seviye RFID kodlamasıyla tahrifat risklerini ve insan hatalarını en aza indirmektedir.

Mükemmel montaj sağlayan çok yönlü tasarım, alüminyum profillerden cam kapılara ve panellere kadar birçok farklı koruma tipine uygundur. Ayrıca çıkarılabilir, döndürülebilir ve sürgülü korumalar için de kullanılabilir. Kompakt tasarımı sayesinde dar alanlara ve köşelere rahatlıkla sığabilen üç farklı tip aktüatör bulunmaktadır.

Daha kısa kurulum süresi için prosedür ve akıllı tanı öğretme özellikleriyle donatılmış olan D41D, eşleştirme işlemini oldukça kolaylaştırır. Sadece 30 saniyede tamamlanan sezgisel prosedürü öğreterek hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca üç renkli LED’ler sayesinde 11 farklı deseni gösterebilen akıllı tanı özelliği, farklı durumları görselleştirmenizi sağlar.

Hatalı koruma hizalamalarını telafi etmek için büyük aktüatör toleransı sunan D41D, herhangi bir hata durumunda ekstra güvenlik sağlar. Üretim tesisinizin emniyetli ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için D41D’yi tercih edin ve en iyi koruma önlemlerini

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz