E8FC Akış Sensörleri, IoT teknolojisi ile güçlendirilmiş akıllı bir çözümdür. Bu sensörler sayesinde akış ve sıcaklık değerlerini eş zamanlı olarak ölçebilir ve anormallik belirtilerini hızla tespit edebilirsiniz.

Bu ürün, suya çözünebilen soğutma sıvısı ve suda çözünmeyen yağ gibi farklı ortamlarda çoklu akış ve sıcaklık algılama özelliği sunar. İki kanallı analog akım çıkışı sayesinde verilerinizi kolayca okuyabilirsiniz.

Ayrıca IO-Link üzerinden kendi kendine tanılama çıkışlarına sahiptir, böylece sensörünüzü daha da optimize edebilirsiniz. Tepe/Alt tutma fonksiyonuyla da ölçüm değerlerinizi istediğiniz seviyede sabitleyebilirsiniz.

Yüksek parlaklığa sahip LED ekran ile verileri rahatlıkla okuyabilirsiniz ve kolay temizlenebilir yapı sayesinde bakım işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

E8FC Akış Sensörleri, geniş adaptör portföyü ile de uyumlu çalışır ve size esneklik sağlar. İhtiyaçlarınıza en uygun adaptörü seçerek sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Algılama

E8FC-25ST

998,50

E8FC-25ST; Flow sensor, liquid, PNP/NPN, IO-Link COM3, analog, M12 connector

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz