D40ML ile güvenlik endişeleriniz tarih oluyor! RFID manyetik kilitlemeli güvenlik anahtarlarıyla kendinizi ve değerli eşyalarınızı korumanın en akıllı yolunu keşfedin. Kurcalamaya karşı üst düzey koruma sağlayan RFID teknolojisi sayesinde, yüksek tutma kuvvetiyle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hijyenik tasarımı sayesinde, paslanmaz çelik modelleri IP69K sınıfında olan D40ML, mükemmel bir hijyen seviyesi sunar. LED ışıkları ise hataları kolayca tespit etmenize yardımcı olur, böylece sorunları hızlıca çözebilirsiniz.

D40ML ile 20 adede kadar anahtar seri olarak kurabilir ve isteğinize göre tip 4 kodlamalı temel veya özel aktüatör tiplerinden seçim yapabilirsiniz. İki farklı anahtar boyutuyla istediğiniz tutma kuvvetini seçme özgürlüğünüz de vardır.

Üç farklı gövde malzemesi seçeneği sunan D40ML, plastik, döküm metal ve dayanıklı 316 paslanmaz çelikten üretilir. ISO 13849-1 standardına uygun olarak PLe’ye kadar güvenliği garanti eder.

D40ML ile güvende hissetmek için hiçbir neden yok! Hemen bu akıllı ve güvenilir güvenlik anahtarını edinin ve hayatınızı kolaylaştırın.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz