CX-One, otomasyon sisteminizi yönetmek için tek bir yazılım sunar.

Tek bir kurulum ve lisans numarası ile PLC’lerden HMI’lara, ağlardan hareket kontrol sistemlerine kadar birçok cihazı ve ağı oluşturabilir, yapılandırabilir ve programlayabilirsiniz. Bu sayede karmaşık konfigürasyonları önemli ölçüde azaltır ve otomasyon sistemlerini minimum eğitimle programlama ve yapılandırma imkanı sağlar.

PLC’lerden HMI’lara, ağlardan hareket kontrolörlerine kadar tüm cihazları tek bir yazılım üzerinden programlayabilirsiniz. Ayrıca regülasyon ve anahtarlama cihazlarını ve sensörleri de entegre edebilirsiniz.

Ortak görünüm sayesinde tüm cihazların kolayca konfigüre edilebilmesi mümkündür. Tek bir yazılım ile tüm ayarlamaları yapmak daha hızlı ve verimli bir şekilde çalışmanızı sağlar.

CX-One yazılımının tamamını tek kurulumla indirebilirsiniz. Ayrıca web kaydı ile ücretsiz güncellemeleri takip edebilir, ücretsiz kütüphanelerden faydalanabilir, SSS bölümünden yardım alabilirsiniz. Tüm bu avantajlarla CX-One size mükemmel bir otomasyon deneyimi sunar.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz