SX-AFE, uygun maliyetli ve sorunsuz çalışma sunan etkin bir ön uç sürücü çözümüdür. 55 kW’tan 1.100 kW’a kadar 400 V – 690 V güç kaynağı sağlar ve düşük harmonik veya yenilemeli tahrik seçeneklerine sahiptir. Tüm güçlerde IP54 koruma sınıfına sahip olan SX-AFE, kompakt ve sağlam tasarımıyla dikkat çeker. Dahili filtre (C3 sınıfına uygun) ve dahili sigortalar (200 kW’tan itibaren) gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca, EN 13849-1 ve EN 62061 standartlarına uygunluğuyla güvenlik açısından da güven verir.

SX-AFE’nin esneklik seçenekleri arasında G/Ç’ler, Endüstriyel Şebeke Sistemi, PTC/PT100 bulunurken, haberleşme seçenekleri arasında EtherCAT, PROFINET, Modbus, DeviceNet, PROFIBUS ve Modbus TCP yer alır. CE, UL ve RoHS onaylarıyla ürün kalitesi ve güvenilirliği garanti altına alınmıştır. SX-AFE ile enerji verimliliğini artırabilir, operasyonel sürekliliği sağlayabilir ve endüstriyel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz