D4GS, kompakt tasarımıyla büyüleyen emniyet kapı anahtarlarına yeni bir soluk getiriyor. İnce muhafazasıyla sadece 17mm genişlikte olan D4GS serisi, çeşitli kontak yapılandırmalarıyla ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyor.

1NC/1NO, 2NC, 2NC/1NO ve 3NC olmak üzere maksimum üç kontaklı modellerimizle, güvenliğinizi en üst düzeye çıkarmak artık çok daha kolay. D4GS emniyet kapı anahtarları ayrıca 1m, 3m veya 5m uzunlukta kablo bağlantısı seçenekleriyle sunuluyor.

Döndürülebilir tasarımı sayesinde ön veya arka montaja izin veren D4GS, kullanım kolaylığı sağlar ve yerden tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca kauçuk montajlı anahtar çalışma deliği, vibrasyon ve şoku etkin bir şekilde absorbe ederek dayanıklılığı artırır.

D4GS ile güvenlik ve kompaklık arasında mükemmel bir denge yakalayın. En son teknolojiyle donatılmış bu eşsiz ürünü hemen keşfedin ve işinizi daha da ileriye taşıyın!

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz