Artık güvenlik konusunda endişelenmenize gerek yok! F3S-TGR-KM/KH adlı emniyet kapısı switchleri, paslanmaz çelik başlıklı veya tam paslanmaz çelik gövdeli olmasıyla dayanıklılığı arttırır. Bu üstün teknoloji ürününde kullanılan paslanmaz çelik başlıklar ve gövdeler, uzun ömür ve güvenilirlik garantisi sunar.

2NK/1NA veya 3NK kontaklara sahip olan bu switchler, istenilen anında anahtar girişini arka tarafa döndürme özelliğiyle kullanıcı dostudur. Ayrıca 4 farklı pozisyonda anahtar girişi yapabilirsiniz, böylece ihtiyaçlarınıza göre hassas bir şekilde kontrol sağlayabilirsiniz.

3 M20 kablo yuvası girişi sayesinde kolay ve düzenli bir şekilde kablo bağlantılarını yapabilirsiniz. IEC 60947-5-1 standardına uygun olarak tasarlanan bu emniyet kapısı switchleri, pozitif kesme kontağı ile güvenli çalışma sağlar.

Güvenlik ön planda olduğunda F3S-TGR-KM/KH emniyet kapısı switchleri en doğru tercih! Dayanıklılığı, kullanım kolaylığı ve güvenilirliğiyle bu ürün size sorunsuz bir çalışma deneyimi sunacak. Siz de hemen tercihinizi yapın ve güvende olmanın tadını çıkarın!

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz