KM50 Serisi, yüksek görüş alanıyla donatılmış bir enerji izleme çözümüdür. Panel üzerinde yer alan özellikleri sayesinde enerji tüketimini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

KM50, üretilen ve tüketilen gücün yanı sıra reaktif güç, güç faktörü ve frekans gibi önemli parametreleri ölçebilme yeteneğine sahiptir. Ayrıca yerleşik enerji sınıflandırma fonksiyonu sayesinde enerji tasarrufu analizi yapmanızda size yardımcı olur.

Otomatik aralık anahtarlama özelliği sayesinde nominal değerin %5’inin altındaki akımlar için bile yüksek hassasiyetli ölçümler yapabilirsiniz. Tüketilen ve üretilen gücü ayırabilme yeteneği ile daha detaylı analizler yapabilirsiniz.

Reaktif gücün ve güç faktörünün ölçümünün yanı sıra, KM50 Serisi aynı zamanda enerji yönetimi KPI’larının (örneğin adet/kW saat) ölçümünde kullanılabilen puls yönetimi entegrasyonuna sahiptir.

Gerilim transformatörlerine ihtiyaç duymadan doğrudan gerilim algılama veya açılabilir CT’ler ile çalışabilme yeteneği sunar. Çok renkli ekran ve Modbus haberleşme desteği ile kullanımı kolay ve verimli bir deneyim sunar.

Ayrıca, yerleşik veri depolama özelliği sayesinde verilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilir ve istediğiniz zaman erişebilirsiniz. KM50 Serisi, enerji izleme ihtiyaçlarınızı karşılamak için gelişmiş özellikler sunan güvenilir bir çözümdür.

 

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz