K3GN, kompakt ve akıllı dijital panelmetre özelliğiyle dikkat çekiyor. Bu ürün, 3 ana fonksiyonuyla birçok uygulamayı karşılayabilme yeteneğine sahiptir: Proses indikatörü, RPM işlemci/takometre ve PC/PLC için dijital veri göstergesi.

Kolay yapılandırma özelliği sayesinde kullanıcı dostu bir deneyim sunar. İleri seviyeli tasarımıyla da göze çarpar. Ayrıca kompakt yapısıyla da yer tasarrufu sağlar.

Proses indikatörü olarak kullanılabilir ve DC gerilim/akım değerlerini hassas bir şekilde gösterebilir. RPM işlemci/takometre olarak kullanıldığında ise dönme hızını doğru bir şekilde ölçebilir. Ayrıca PC/PLC’den gelen bilgileri işleyerek dijital veri ekranı olarak da kullanılabilir.

5 basamaklı ekran, isteğe bağlı olarak kırmızı veya yeşil renkte programlanabilir ve bilgileri net bir şekilde görmenizi sağlar.

K3GN, kompakt boyutları olan 24 x 48mm’lik yapıya sahiptir (Y 24 x G 48 x D 83mm). Bu sayede kolaylıkla monte edilebilir ve herhangi bir alanda yer kazandırır.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz