Güvenliği asla ihmal etmeyin! D41L hijyenik kilitlemeli koruma switch’i ile en üst düzeyde koruma sağlayın. Kolay temizlenebilir ve sağlam tasarımıyla dikkat çeken bu switch, su ve yabancı maddelerin toplanmasını engelleyen benzersiz bir kilitleme mekanizmasına sahiptir.

Hijyene uygun tasarımıyla öne çıkan D41L, pürüzsüz yüzeyi sayesinde toz veya suyun tutunabileceği alanlara izin vermez. Aynı zamanda çeşitli temizlik maddelerine dayanıklıdır ve en yüksek koruma derecelerine (IP66, IP67 ve IP69) uyumludur. ECOLAB sertifikasıyla da güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Darbelere karşı yüksek dayanıklılık sağlayan cam fiberle güçlendirilmiş plastikten üretilen yıldız kol, D41L’yi diğer switchlerden ayırır. Aynı aktüatörle sol ve sağ menteşeli kapılara ve sürgülü korumalara monte edilebilme özelliği sayesinde farklı koruma türlerinde mükemmel bir montaj çok yönlülüğü sunar.

D41L’nin yüksek seviye RFID kodlaması, başarısız olma riskini en aza indirerek güvenliğinizi maksimum düzeyde tutar. Üç farklı aktüatör çalışma yönüne sahip olan bu switch, kapının hatalı hizalanmasına karşı da yüksek tolerans sağlar.

D41L hijyenik kilitlemeli koruma switch’i ile güvenlikte öncülük edin ve en iyi korumayı elde edin. Hijyen, dayanıklılık ve güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir seçimdir.

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz