Mükemmel barkod doğrulama deneyimi için LVS-9570 Geniş Alan Barkod Doğrulayıcı’yı keşfedin! Bu taşınabilir ve hafif cihaz, ISO/IEC standartlarına uygunluğu çevrimdışı olarak doğrulanması gereken 1B ve 2B barkodlar için tasarlanmıştır. Artık oluklu mukavva kutular, nakliye konteynırları ve ağlar gibi düz yüzeylerde bulunan barkod etiketlerini kolayca doğrulayabilirsiniz.

LVS-9570, kullanımı son derece kolay olan bir tarama sistemine sahiptir ve doğrusal (1B) ve iki boyutlu (2B) barkodları tarayarak hızlı bir şekilde doğrulama imkanı sunar. Dikiş işlemine gerek kalmadan 203,2 mm’ye kadar uzunluktaki 1B barkodları güvenle doğrular. Geniş tarama genişliği olan 137,16 mm ile daha fazla verimlilik sağlar.

Bu sistem ayrıca GS1 US tarafından onaylanmış olup, 21 CFR Bölüm 11 uyumluluğuna da sahiptir. Bu sayede endüstriyel gerekliliklere tam olarak uyar ve yüksek kalite standartlarını karşılar.

Taşınabilirlik özelliği sayesinde LVS-9570, işinizin her yerinde size eşlik edebilir. Hafif tasarımıyla kolaylıkla taşınabilir ve kullanımı son derece basittir.

LVS-9570 Geniş Alan Barkod Doğrulayıcı, yüksek performansı, doğruluk ve taşınabilirlik özellikleriyle sizin için mükemmel bir seçimdir. Hemen şimdi sipariş vererek işinizin daha verimli hale gelmesini sağlayın!

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Barkod Doğrulama Cihazları

9570-C-5

7.655,00

9570-C-5; LVS-9570 Roller, 1D & 2D Codes

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz