Gelişmiş güvenlik kontrolü için G9SP-N bağımsız güvenlik kontrolörü tam aradığınız ürün! Tüm yerel güvenlik giriş/çıkışlarını kontrol eden bu kontrolör, güvenlik uygulamanızın kesintisiz çalışmasını sağlar. Standart giriş/çıkışlara kolayca bağlanabilir ve tanı bilgileri Seri veya Ethernet arayüzü üzerinden iletilir.

Üç farklı CPU seçeneği sayesinde çeşitli uygulamalara uyum sağlayabilme yeteneğine sahipsiniz. Seri veya Ethernet bağlantıları aracılığıyla net tanı ve izleme yapabilirsiniz. Ayrıca bellek kasedi sayesinde yapılandırmalarınızı kolaylıkla çoğaltabilirsiniz.

Ürünün eşsiz programlama yazılımı, basit tasarım, doğrulama, standardizasyon ve yeniden kullanım özelliklerini desteklemektedir. PLe (EN ISO 13849-1) ve SIL 3 (IEC 61508) onaylarıyla da güvenilirliği kanıtlanmış bir üründür.

G9SP-N bağımsız güvenlik kontrolörü, maksimum güvenlik ve performans için en iyi seçimdir. İhtiyaçlarınıza uygun çözüm sağlamak için hemen tercihinizi yapın!

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz