D41G: Kapınızın Güvenliği İçin Mükemmel Çözüm!

Kapılarınızı güvende tutmak için D41G kapı kilitlemeli koruma switch’i en iyi seçenektir. Çeşitli koruma ve uygulamalar için tasarlanan bu ürün, emniyetli ve sezgisel çalışma özellikleriyle sizi etkileyecek.

Ek bir kapı kolu gerektirmeyen D41G, yüksek tutma kuvveti sayesinde ağır korumaların yanlışlıkla açılmasını engeller. Ayrıca, kapının açılması durumunda çıkıntılı parçalar nedeniyle yaralanma riskini ortadan kaldırır.

Montaj konusunda mükemmel bir çok yönlülüğe sahip olan D41G, menteşeli kapılar ve kayar korumalar için uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Hem sağ hem de sol taraf için uyarlanabilir aktüatörlerle kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca, 40 mm profillerle de uyumludur.

Hasarlara karşı en iyi korumayı sağlamak için D41G’de benzersiz RFID kodu bulunur. Bu özellik, tahrifat risklerini ve insan hatalarını en aza indirir.

Daha kısa kurulum süresi için prosedür ve akıllı tanı öğretme ile donatılmış olan D41G, eşleştirme işlemini kolaylaştırır. Sadece 30 saniye süren sezgisel bir öğretme prosedürüyle, farklı durumları görselleştirmek için 11 olası desene sahip üç renkli LED’ler ile akıllı tanı özelliği sunar.

D41G’nin seri bağlantısı sayesinde daha düşük kablolama maliyetiyle en yüksek emniyet seviyesini kor

No products were found matching your selection.
Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz