XS2F-M12PVC5S2M

XS2F-M12PVC5S2M; Sensor connector, M12 5-pin, Straight female connector, PVC, 2m

2024 Liste Fiyatı;

14,94

Add to Wishlist
Add to Wishlist

M12 Konnektörler ve Kablo Setleri ile endüstriyel uygulamalarınız için mükemmel çözümler sunuyoruz. Geniş bir bağlantı seçeneğiyle, istediğiniz herhangi bir uzunlukta kablo setleri oluşturabilirsiniz. Tek uçlu ve uzatma konnektörleri sayesinde, istediğiniz bağlantıları kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca, panele monte konnektörler, Y bağlantı ve T bağlantı konnektörleri gibi farklı çeşitlere de sahibiz.

Hızlı bağlantılı modellerimiz bakımı kolaylaştırır ve duruş süresini azaltırken, Ecolab sertifikasına sahip yıkamaya dayanıklı modellerimiz ile hijyenik ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca yağa dayanıklı özel modellerimiz de mevcuttur.

Robotik kablolarımız yüksek esnekliğe sahiptir ve titreşime dayanıklıdır, böylece zorlu çalışma koşullarında bile sağlam bir performans sergilerler. Farklı kalitede PVC, PUR ve PP kablolarımız arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olanını seçebilirsiniz.

Konnektör terminal kutularımız da ürünümüzün tamamlayıcı parçalarından biridir ve kullanım kolaylığı sağlar. M12 Konnektörler ve Kablo Setleri ile güvenilir bağlantılarınızı sağlayarak iş verimliliğinizi artırın.

Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz