E3ZM-V66

E3ZM-V66; Registration mark sensor, rectangular housing, stainless steel, white LED, diffuse, 12 ± 2 mm, with teach-button, NPN, Light-ON/Dark-ON, M8 4-pin connector

2024 Liste Fiyatı;

260,20

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Weight 34,5 g
Dimensions 117 × 97 × 22 mm

E3ZM-V, kompakt paslanmaz çelik muhafaza içindeki baskı işareti algılama fotoelektrik sensörüdür. Bu sağlam paslanmaz çelik muhafaza içinde yer alan deterjan dayanımlı fotoelektrik sensörü, gıda ambalajlama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan baskı işaretlerinin güvenilir şekilde algılanmasını sağlar.

Beyaz LED kullanarak farklı renklerde veya siyah basılmış işaretlerin dengeli şekilde algılanması mümkündür. Üstün kalitede yapılmış olan SUS 316L paslanmaz çelik gövde, uzun ömürlülük ve dayanıklılık sunar.

E3ZM-V’nin kullanımı kolaydır ve öğretme düğmesi sayesinde hızlı bir şekilde ayar yapılabilir. Ayrıca, 50 μs seviyesinde hızlı tepki süresi ile anlık verilere anında yanıt verebilir.

E3ZM-V, endüstriyel uygulamalarınız için güvenilir bir çözüm sunan üstün özelliklere sahip bir fotoelektrik sensördür.

Bu site size daha iyi bir gezinme deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz